قصه فرزندان "به مهربانی"

خرداد ۲۰, ۱۳۹۷

سلام دنیا!

به وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید!
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۳

Vestibulum commodo volutpat laoreet

Nunc felis. Curabitur ac ipsum. Pellentesque nibh ultricies est. Maecenas consequat, augue a venenatis risus. Ut id mollis vel, lacinia quam. Praesent blandit malesuada suspen.
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۳

Quisque lorem tortor fringilla sed vesti

Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vella ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat.
 

این داستان ها برگرفته از زندگی واقعی دانش آموزانی است که به مهربانی در تلاش است با کمک شما شرایط بهتری برای آنها ایجاد کند.

به مهربانی یادگیری شویم

به مهربانی؟

به مهربانی تلاشی دسته جمعی ست تا کودکان ایران به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل بازنمانند. راهکار ما برای ادامه تحصیل آنها ارائه بورسیه است. به منظور مشسارکت فعال دانش آموزان در فرآیند رشد خود، تلاش های درسی، امتیازات ورزشی و هنری و البته همکاری مادرها در کلاس های فرهنگی مبلغ بورسیه را تعیین می کند. در همه جای ایران افراد می توانند کودکان بازمانده از تحصیل را شناسایی و پس ازاطمینان از دارا بودن شرایط آنها را در سامانه به مهربانی معرفی کنند. همیاران داوطلب ما به سراغ آنها خواهند رفت برای اینکه کمک کند تا توانمند شوند. تا شاید چرخه معیوب فقر بلاخره جایی شکسته شود

تاریخچه

موسسه فرهنگی دارالاکرام از سال 1380 به عنوان موسسه ای غیرانتفاعی، غیر دولتی، غیر اقتصادی در حوزه حمایت از تحصیل کودکان مستعد بازمانده از تحصیل یا در خطر ترک تحصیل با اتکا بر سه اصل خرد، مهربانی و کرامت فعالیت می نماید. افتتاح 9 شعبه در مناطق مختلف کشور و بورسیه تعداد 2900 دانش آموز ماحصل فعالیت های 17 ساله موسسه است. در سال 1394 با توجه به روند رو به رشد موسسه و گسترش فعالیت ها در راستای دسترسی تمام اقشار جامعه به عنوان حامی، مددکار، همیار و نیز ایجاد شفافیت مالی، نرم افزار به مهربانی ایجاد شد، تا امکان ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، مشاوره ای یکپارچه به فرزندان سراسر کشور فراهم گردد.

موسساتی که ما را در رسیدن به اهداف یاری می کنند

 

این موسسات جزو بهترین ها در حوزه فعالیت خودشان هستند که به صورت داوطلبانه وقت و تخصص خودشان را در راستای دستیابی به اهداف به مهربانی صرف می کنند

Jennifer Lee

Integer ornare varius massa

Kevin Perry

Vestibulum lobortis mauris nec

Sara Wright

Nulla vel consectetur nulla

Brandon Ross

Fusce eget faucibus est

مزیت های به مهربانی

مزیت های به مهربانی

همه می دانیم که تعداد و پراکندگی دانش آموزان بازمانده یا در خطر ترک تحصیل زیاد است و رفع این معضل خارج از توان یک یا چند نهاد پس به مهربانی با این مزایای ایجاد شد
بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی

ارائه بورسیه تحصیلی یکی از راه کارهای به مهربانی برای ماهی گیری یاد دادن است.

بورسیه مبلغی حاصلضرب پایه تحصیلی، معدل و امتیازات ورزشی، فرهنگی و ... دانش آموز است و با کسب موفقیت بیشتر افزایش یابد.

بورسیه تحصیلی

شفافیت مالی

حمایت به بخش های حامی(دانش آموز)، بانی(توسعه به مهربانی)، کمک جمعی(معیشتی) تفکیک می شود.

خیرین از مصارف منابع مطلع می شوند و گزارشات هر کدام از این مصارف از طریق ایمیل یا پیامک در اختیار خیرین قرار می گیرد.

بورسیه تحصیلی

گستره ملی

با استفاده از بستر اینترنت به مهربانی می تواند به کلیه شهرهای کشور خدمات رسانی می کند.

با ایجاد هم افزایی و استفاده از پتانسیل افراد بومی در شهرها این فعالیت گسترش می یابد و خدمات در سراسر ایران قابل ارائه است.

بورسیه تحصیلی

دسترسی آسان

انجام کار خیر با استفاده از به مهربانی چیزی کمتر از 4 دقیقه از افراد وقت می گیرد.

در چهارقدم کوتاه: اتصال به اینترنت، ورود به سایت، انتخاب یکی از شکل های کمک در منو، مطالعه و اتصال به درگاه و واریز مبلغ.

Cum sociis natoque posuere ut pulvinar nullam

Donec vestibulum justo a diam ultricies pellentesque. Quisque mattis diam vel lacus tincidunt elementum. Sed vitae

Quisque lorem tortor fringilla sed

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus.

Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel.